Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Lody Bonano podbijają Łomżę!!!

Nadchodzi letnie orzeźwienie! Sezon lodowy 2013 rozpoczęty, a co za tym idzie odbyło się wiele otwarć punktów Lody Bonano, między innymi w Łomży przy ul. Mickiewicza – obok szkoły nr 7. Zapraszamy wszystkich na wspaniałe lody, uwielbiane przez dzieci i dorosłych w całej Polsce. Od środy mieszkańcy Łomży mogą zajadać się pysznymi lodami. Jak widać na zdjęciach, bardzo przypadły wszystkim do gustu, sądząc po długości kolejki.

Lody Bonano jest to ogólnopolska sieć zajmująca się sprzedażą lodów amerykańskich (tzw. twardych świderków). W województwie podlaskim istnieje już 17 punktów, w tym 1 wyspa lodowa w galerii handlowej, a w całej Polsce już 86. Prężny rozwój lodziarni w całej Polsce jest, między innymi, zasługą innowacyjnego menu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta.

Lody Bonano cechują się oryginalnym smakiem. Śmietankowe oraz czekoladowe świderki mają specjalnie opracowaną recepturę, stworzoną i produkowaną przez właściciela marki. Takich smaków nie spotkacie nigdzie indziej.
Lody Bonano przywitają swoich klientów niezwykle bogatym i różnorodnym menu (aż 30 rodzajów lodów). Sieć niemal, co roku uzupełnia asortyment o coraz to nowe pozycje. W tym roku nowość! Menu zostało wzbogacone o 2 nowe pozycje – shake'i oraz gofry. Gofry w nowym wydaniu – na patyku – to doskonała propozycja na chłodniejsze dni. 
Lody Bonano zapraszają do udziału w wielkiej promocji. Każdy klient otrzymuje kupon rabatowy. Po zakupie 5 lodów (otrzymaniu 5 pieczątek na kuponie) – lód Kinderek gratis!
Zapraszamy na oryginalne, jedyne w mieście gofry na patyku!

www.lodybonano.pl

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę