Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Gdzie są pieniądze Jańskiego?

800.000 złotych miała stracić Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bohdana Jańskiego w Łomży. Brakujące pieniądze to zbierane w dwa lata opłaty za czesne wpłacane przez studentów. Jak pieniądze zniknęły i gdzie trafiły wyjaśnia już prokuratura. Są dwa postępowania w tej sprawie, bo w jednym o malwersacje były już kanclerz uczelni posądza byłego kwestora, a w drugim były kwestor nieprawidłowości zarzuca byłemu kanclerzowi.

Ryszard Tomkiewicz rzecznik prasowy Prokurator Prokuratury Okręgowej potwierdza, że śledztwo w sprawie przywłaszczenia w Łomży w okresie 2011-2013 powierzonych pieniędzy w łącznej kwocie 800 tysięcy złotych na szkodę Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości prowadzi Prokuratura Rejonowa w Sejnach. 
Póki co to śledztwo jest „w sprawie” i nikt jeszcze nie usłyszał zarzutów popełnienia przestępstw.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę