Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Tragiczny pożar w Biodrach pod Jedwabnem

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Zwłoki mężczyzny leżące w kuchni znaleźli strażacy, którzy wczoraj wieczorem zostali wezwani do pożaru domu we wsi Biodry w gminie Jedwabne. Jak informują strażacy pomieszczenie w którym znaleziono ciało mężczyzny było okopcone i zadymione.

Strażacy wezwanie do pożaru odebrali kilka minut po godzinie 20.  Do zdarzenia zadysponowano  zastęp strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Łomży oraz trzy jednostki straży ochotniczej. Po wejściu do zadymionego i okopconego budynku w kuchni znaleziono ciało mężczyzny.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę