Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Więcej zarzutów dla pedofila z łomżyńskiego przedszkola

Łomżyńscy prokuratorzy uzupełnili zarzuty stawiane 46-letniemu Januszowi K. z Łomży. Mężczyzna, który od końca marca przebywa w tymczasowym areszcie, jest podejrzewany o poddawanie trójki małych dzieci, w wieku do dwóch i pół do niespełna czterech lat, „innym czynnościom seksualnym”. Mężczyzna pedofilii miał się dopuścić wobec podopiecznych niepublicznego przedszkola w Łomży z którym był związany.

Przypomnijmy o pedofilu powiązanym z jednym z niepublicznych przedszkoli na osiedlu nowych bloków w Łomży dowiedzieliśmy się pod koniec marca, gdy pierwsi rodzice zaniepokojeni zachowaniem i relacjami dzieci zgłosiły się do organów ścigania. Po zatrzymaniu i tymczasowym aresztowaniu mężczyzny śledczy mówili, że mógł skrzywdzić więcej niż jedno dziecko. Teraz prokurator Kudyba ujawnia, że mężczyzna ma trzy zarzuty dopuszczenia się innych czynności seksualnych wobec przedszkolaków.
- W tej chwili są wykonywane czynności śledcze m.in. przesłuchania rodziców dzieci, które uczęszczały do tego przedszkola jak i działającego wcześniej w innym miejscu punktu przedszkolnego, celem ustalenia, czy nie było więcej takich przypadków – mówi prokurator Kudyba.

Wszystkie zarzuty jakie postawiono Januszowi K. wynikają z artykułu 200. § 1. Kodeksu Karnego: „kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.”

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę