Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Groźnie wyglądająca kolizja za 500 złotych.

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Dwie osobówki rozbite, uszkodzona latarnia i trzy osoby z ogólnymi potłuczeniami ciała przewiezione do szpitala to skutek jednej kolizji drogowej do jakiej doszło w Zambrowie. Sprawczynią zdarzenia okazała się 21-letnia kierująca.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16.00 na skrzyżowaniu ulicy 71 Pułku Piechoty z ulicą Papieża Jana Pawła II przy tzw. „kominie” w Zambrowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letnia kierująca oplem vectra jadąc ulicą Łanową w kierunku 71 Pułku Piechoty na skrzyżowania z ulica Jana Pawła II nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo ulicą Papieża Pawła II volkswagenowi polo doprowadzając do zderzenia pojazdów. 
Po zderzeniu z polo opel uderzył jeszcze w słup oświetleniowy. Jak podaję policja uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a ostatecznie sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę