Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

W kupie taniej...

Główne zdjęcie
Nocna Łomża, Muzeum Północno - Mazowieckie, katedra

Miasto Łomża i 36 przede wszystkim podległych mu instytucji ma wspólnie kupić prąd. Ratusz ogłosił przetarg na dostawę energii elektrycznej o łącznym szacowanym wolumenie 10 tysięcy megawatogodzin w okresie od sierpnia tego roku do końca przyszłego roku. Zakupiony w tym trybie prąd ma być wykorzystywany na potrzeby lokali poszczególnych instytucji, ale także na potrzeby oświetlenia drogowego.

Wspólny zakup ma obniżyć rachunki. Przykłady z Polski pokazują, że w ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkanaście procent. W łomżyńskiej grupie „prądowej” znalazły się szkoły, przedszkola, bursy, podległe miastu instytucje np. Filharmonia Kameralna i Miejska Biblioteka Publiczna, miejskie przedsiębiorstwa – MPK i MPGKiM, czy  niezależna Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, ale nie ma w niej żadnej z miejskich spółek.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę