Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Do Dubaju po klientów podłomżyńskich hoteli

Zrzeszeni w Klastrze Marek Turystycznych Polski Wschodniej hotelarze promują się w Dubaju. Od wtorku do czwartku trwają tam targi Annual Investment Meeting. Jedną z firm uczestniczących w biznesowej wyprawie do Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest „Zbyszko” mająca hotele w Nowogrodzie nad Narwią i Goniądzu nad Biebrzą.

 

Annual Investment Meeting (AIM) to forum inwestycyjne na którym co roku spotykają się delegacje z ponad 70-ciu państw świata. W tegorocznej edycji forum AIM bierze udział 17 firm z Polski Wschodniej. Są to przedstawiciele branży spożywczej, meblowej, hotelarskiej , przemysłowej oraz produkcji luksusowych jachtów.
- Targi AIM będą dla firmy Zbyszko okazją do odbycia spotkań biznesowych, do nawiązania kontaktów partnerskich z zagranicznymi kontrahentami. Przede wszystkim jednak będą okazją do zaprezentowania oferty naszych hoteli oraz promocji nowo budowanego obiektu w Goniądzu – cytuje „Rzeczpospolita” wypowiedź Zbigniewa Karwowskiego,prezesa hoteli Zbyszko.
Firma Zbyszko na targach w Dubaju przedstawia ofertę pobytów relaksacyjno-sanatoryjnych w Dolinie Biebrzy. 
Wyjazd na targi do Dubaju organizowany jest przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych w ramach projektu „Program Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej” finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007 - 2013.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę