Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Bilety PKS Łomża dostępne w internecie

W kwietniu PKS w Łomży uruchomił sprzedaż biletów online za pośrednictwem serwisu e-podróżnik.pl. Przewoźnik oferuje przejazd z elektronicznym biletem na trasach z Warszawy do Łomży, Kolna i Grajewa oraz na trasach powrotnych. Zakupiony bilet jest równoznaczny z rezerwacją miejsca siedzącego w autobusie.

Forma zakupu biletu przez internet jest wygodna – pasażerowie mogą zarezerwować bilet nie wychodząc z domu i zyskują pewność, że w autobusie nie zabraknie dla nich miejsca. Jak podaje Małgorzata Pietras z www.e-podroznik.pl sam proces zakupu jest prosty: pasażer podaje dane zakupowe – między innymi ilość osób oraz typ ulgi z jakiej chce skorzystać (np. ulga studencka). Następnie dokonuje płatności jak w każdym innym sklepie internetowym i otrzymuje bilet – w formie SMS'a lub drogą e-mailową do samodzielnego wydrukowania. Bilet (w postaci SMS'a lub wydruku) podróżny pokazuje kierowcy wsiadając do autobusu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę