Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Od jutra Dworną znowu „z górki”

Główne zdjęcie
Ul. Dworna

Po ośmiu miesiącach zmienia się kierunek jazdy na ul. Dwornej. Od jutra (wtorku 30 kwietnia) na odcinku od skrzyżowania z ulica Farną do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza znowu będzie można jechać tylko w dół.

W sierpniu ubiegłego roku zmieniono obowiązująca od lat organizację ruchu odwracając  dozwolony kierunek jazdy samochodów „z górki” na „pod górkę”, ale po protestach niektórych radnych, a przede wszystkim w wyniku druzgocącej opinii mieszkańców wyrażonej w konsultacjach społecznych władze wycofują się ze zmian.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę