Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na 1 kole z 1 promilem

Policjanci z Zambrowa zatrzymali 16-letniego rowerzystę, który jechał na jednym kole. Okazało się także, że miał 1 promil alkoholu w organizmie.

Jak podaje policja w piątek kilkanaście minut po godzinie 21.00 funkcjonariusze zambrowskiej drogówki zauważyli młodego mężczyznę jadącego rowerem na jednym kole wzdłuż ulicy Białostockiej. Gdy mundurowi zatrzymali rowerzystę do kontroli okazało się, że oprócz tego, że stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu, od 16-latka czuć było także alkohol. Badanie alkomatem wykazało u niego promil alkoholu w organizmie. Nastolatek został przekazany pod opiekę rodzicom, ale czeka go także stawienie się przed sądem.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę