Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Z Łomży do władz „Iustitia”

Główne zdjęcie
Sędzia Jan Leszczewski

Sędzia Jan Leszczewski z Sądu Okręgowego w Łomży, został jednym z trzech sędziów wybranych na członków komisji rewizyjnej Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia. Wyboru takiego dokonano podczas XVIII Zwyczajnego Zebrania Delegatów Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”. Sędzia Leszczewski jest pierwszym sędzią z okręgu łomżyńskiego we władzach stowarzyszenia.

„Iustitia” to największe polskie stowarzyszenie zrzeszające sędziów. Liczy obecnie ponad 3200 członków zwyczajnych w 33 oddziałach. Łomżyński oddział stowarzyszenia skupia 48 sędziów – jak podkreśla Jan Leszczewski, który jest prezes oddziału „Iustitia” w Łomży  – to 82% ogółu sędziów z regionu i jest to najwyższy wskaźnik w kraju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę