Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Policjant z Łomży wicemistrzem Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi

Młodszy aspirant Krzysztof Żukowski, z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zajął drugie miejsce w w kategorii masters +120kg podczas rozgrywanych w w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie Otwartych Mistrzostwach Polski MSWiA w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Asp Żukowski osiągnął wynik 210kg, a bój o pierwsze miejsce przegrał wagą ciała.

W Otwartych Mistrzostwach Polski MSWiA w Wyciskaniu Sztangi Leżąc (bez koszulek wspomagających) wzięło udział ponad 80 zawodników reprezentujących różne resorty mundurowe. Łomżyńską komendę reprezentował mł.asp Krzysztof Żukowski, który podnoszenie ciężarów trenuje przeszło 20 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę