Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Policjant z Łomży wicemistrzem Polski służb mundurowych w wyciskaniu sztangi

Młodszy aspirant Krzysztof Żukowski, z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zajął drugie miejsce w w kategorii masters +120kg podczas rozgrywanych w w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie Otwartych Mistrzostwach Polski MSWiA w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Asp Żukowski osiągnął wynik 210kg, a bój o pierwsze miejsce przegrał wagą ciała.

W Otwartych Mistrzostwach Polski MSWiA w Wyciskaniu Sztangi Leżąc (bez koszulek wspomagających) wzięło udział ponad 80 zawodników reprezentujących różne resorty mundurowe. Łomżyńską komendę reprezentował mł.asp Krzysztof Żukowski, który podnoszenie ciężarów trenuje przeszło 20 lat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę