Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Alarm na Narwi

Narew w okolicach Łomży w weekend przekroczyła stan alarmowy. W poniedziałek rano poziom rzeki wynosił 464 cm, czyli o 4 cm więcej niż wynosi stan alarmowy. Woda ciągle podnosi się. Mieszkańcy pobliskich domów mówią, że rzeka bywa jeszcze wyższa. Tymczasem już teraz pomosty w nowej przystani wodnej spadły z zabezpieczeń. Aby pomost nie odpłynął w kilku miejscach linami i drutami przywiązano je do barierek ochronnych.

Zgodnie z pomiarami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej nocą z niedzieli na poniedziałek poziom wody w Narwi pod Łomżą wrósł w tempie 1 centymetr na 3 godziny. Wody ciągle przybywa, bo w Wiźnie rzeka przekroczyła już o ponad 20 cm.  Szybko podnosi się także poziom rzeki poniżej Łomży. W Nowogrodzie  dziś rano o 24 cm przekroczony był stan ostrzegawczy.

200609064623.png
Foto:
Foto: Zalane sadzonki na nadbrzeżu
Foto:
Foto: Wejście do portu
Foto: Podniesiony pomost
Foto: Podniesiony pomost przywiązany drutem
Foto: Podniesiony pomost przywiązany sznurem
Foto: Podniesiony pomost
Foto:
Foto:
Foto: Bulwary

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę