Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na podium w IX Mistrzostwach w piłce halowej w Zambrowie

Zawody sportowe w piłce halowej należą do najbardziej oczekiwanych z dyscyplin sportowych przez wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży i niewątpliwie do takich zaliczyć trzeba IX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w piłce halowej zorganizowane przez Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Zambrowie.

Pierwszy raz gościliśmy na nowo otwartej Sali Gimnastycznej, która zgromadziła zawodników i kibiców 5 zgłoszonych drużyn. Losowanie niestety wytypowało nas jako rozpoczynających turniej i to w dodatku z gospodarzem (mającym najlepsze wyniki w dotychczasowych edycjach zawodów). Wynik 0:0  jednak utrzymywał się do połowy meczu. Potem trzeba było pogodzić się z przegraną. Jednak charakter i zaangażowanie wychowankowie pokazali dopiero w trzecim i czwartym meczu, kiedy wynik 0:0 dał cień nadziei na puchar. Wszystko zależało od ostatniego spotkania. Nerwy udzielały się wszystkim, każdy chciał grać, ławka rezerwowych zapełniła się cała, a kibice skandowali „Łomża gola!”. Patryk- kapitan drużyny „niebieskich” wytypował skład, a mobilizację było widać w ich oczach i grze na boisku.

„Jeszcze nie widziałem tyle emocji towarzyszących takim rozgrywkom”- powiedział organizator.  Dziewczęta skakały z radości a chłopcy schodzili z rumieńcami zmęczenia na twarzy z boiska. Wynik meczu 1:0 dał nam III Miejsce w IX Mistrzostwach w piłce halowej w Zambrowie, a w pamięci na pewno pozostanie dobra zabawa towarzysząca rozgrywkom.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę