Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadki na wiosnę...

Jedna osoba zabita i 8 rannych, to efekt 6 wypadków jakie w ostatnim tygodniu wydarzyły się na terenie Łomży i powiatu łomżyńskiego. W tym samym czasie doszło także do 22 innych kolizji drogowych. - Uczestnicy ruchu, kierujący jak i piesi najwyraźniej zaoferowani pierwszymi wiosennymi promieniami słońca, zapominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze – oceniają policjanci i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i daleko idącej rozwagi, zdjęcie nogi z gazu i nie wsiadanie za kierownicę po alkoholu.

Policjanci podkreślają, że najczęstszym błędem popełnianym przez kierowców było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz zbyt mała odległość od auta jadącego z przodu. 
Przykładem tego jest wypadek drogowy, który zaistniał wczoraj około godziny 09:30. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży został poinformowany o zderzeniu trzech pojazdów w Łomży na ul. Al. Legionów tuż przy McDonald’s. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 58-letni mieszkaniec Łomży-kierowca samochodu osobowego marki Rover jadąc ulicą Al. Legionów w kierunku ul. Piłsudskiego uderzył w tył pojazdu marki Volkswagen Polo, prowadzonego przez 23-letnią mieszkankę gminy Piątnica. W wyniku czego, uderzone Polo przesunęło się i uderzyło w znajdujący się przed nim samochód marki Audi, prowadzony przez 24-letniego mieszkańca Łomży. 23-letnia kobieta kierująca Volkswagenem z urazem więzadłowym odcinka szyjnego kręgosłupa trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę