Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dominik Seroka zwycięża na MP w karate Fudokan

- Dominik Seroka po raz kolejny w swojej kategorii wiekowej (młodzieżowcy) wywalczył tytuł Mistrza Polski w konkurencji kata indywidualne podczas rozgrywanych w Warszawie IX Mistrzostwach Polski w karate Fudokan. Seroka jest obecnym Wicemistrzem Europy w tej konkurencji.

- Kata to sekwencje technik ataku i obrony, połączone z określonym sposobem poruszania się, przyjęciem ściśle określonej pozycji i sposobu oddychania – tłumaczy Iwona Łada - Akademia Sztuk Walki „Dragon”. - Kata są bardzo ważną częścią programów nauczania dla wielu sztuk i sportów walki, zwłaszcza tych, gdzie kontakt broni z ciałem lub prezentowane uderzenia  stanowiłyby realne zagrożenie dla przeciwnika.

Dominik Seroka podczas sobotnich Mistrzostw wywalczył też tytuł Mistrza Polski w konkurencji fuku-go, w której w 2009 r. był Mistrzem Europy oraz brązowy medal w konkurencji kumite indywidualnym. Teraz zawodnika czekają przygotowania do Mistrzostw Europy, które w połowie maja odbędą się w Caorle Venezia (Wenecja) Włochy.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę