Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Odszedł na wieczną wartę

Główne zdjęcie
Phm. Zbigniew Dobkowski (fot. Strękowa Góra 6.09.2009r)

Phm. Zbigniew Dobkowski - harcerz od urodzenia, a żołnierz z umiłowania, odszedł na wieczną wartę 10 kwietnia 2013 roku. - Dla naszej drużyny to wielka strata, był przyjacielem i zawsze służył pomocą w naszych przedsięwzięciach, będzie nam go bardzo brakowało – przekazują harcerze z 59 DH Ptaki Ptakom w Łomży.

Druha Zbigniew Dobkowski od kilku lat prowadził Klub Specjalnościowy „Harcerska Grupa Rekonstrukcji Historycznej 33 PP Strzelców Kurpiowskich” i to dzięki niemu mogliśmy podziwiać wielkie bitwy i inne wydarzenia które miały miejsce na ziemi łomżyńskiej wiele lat wstecz. Zbyszek wielokrotnie ginął na polu chwały odtwarzając między innym Obronę Nowogrodu, Obronę Wizny czy rozbrajanie Niemców z okresu I wojny światowej, a jego śmierć była tylko symboliczna. A teraz naprawdę poległ i nie tylko na polu walki jakim jest życie dnia codziennego ale poległ dla nas jego kolegów i koleżanek i z kim teraz zorganizujemy obronę Nowogrodu, nie wiem czy sobie damy radę – piszą w komunikacie harcerze z 59 DH Ptaki Ptakom. 

Pochowanie Druha Zbyszka odbędzie się dnia 12 kwietnia 2013 roku na cmentarzu przy ulicy Przykoszarowej o godzinie 14:00.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę