Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzowska klasa

Główne zdjęcie
Emil Dobrowolski

Emil Dobrowolski zawodnik LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża był najszybszym z Polaków podczas 40. Dębno-Maraton. W gronie ponad 1300 zawodników startujących w biegu zajął czwartą lokatę. Dobrowolski poprawił rekord życiowy o 2 minuty i 12 sekund, a czas jaki uzyskał na mecie 2:15,55 to wypełniona norma na klasę mistrzowską. To także nowy rekord ziemi łomżyńskiej, bo – jak podkreśla Andrzej Korytkowski, prezes klubu lekkoatletycznego - wcześniejszy należał również do tego zawodnika.

- Spodziewałem się wyniku w tych granicach, chciałem uzyskać mistrzowską klasę i cieszę, że mi to się udało – mówi Dobrowolski. - Pogoda była niezła, wiatr niezbyt dokuczał, szkoda tylko, że nie miałem grupy na wynik 2.13-2.14 i większość dystansu musiałem biec sam lub tylko z jednym zawodnikiem bo czołowa grupa Kenijczyków, Etiopczyk i Ukrainiec zaczęli bieg na wynik 2.10 co dla mnie było jeszcze za szybko. 
Dobrowolski linię mety w Dębnie minął za Etiopczykiem, Kenijczykiem oraz reprezentantem Ukrainy, a przed dwoma kolejnymi Kenijczykami i dwoma Białorusinami.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę