Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Więźniowie chcą pomóc dzieciom z Azji.

Skazani z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze zaproponowali, że każdego miesiąca będą oddawać na rzecz dzieci symbolicznego dolara. Chcą przyłączyć się tym samym do ogólnopolskiej akcji Caritas Polska : “Adopcja na odległość”. Dyrektor Zakładu Karnego w Czerwonym Borze, Piotr Kondraciuk mówi, że pomoc zadeklarowało już ponad 50 więźniów, do akcji przyłączają się też pracownicy placówki. Pieniądze dla dzieci z Azji skazani przekazywać będą ze swojego wynagrodzenia. Zakład Karny w Czerwonym Borze jest placówką półotwartą. Przebywa w nim ponad 200 więźniów, część pracuje odpłatnie - za około 100 złotych miesięcznie. Ci, którzy zdecydowali się na “adopcję na odległość” deklarują, że pomagać będą co najmniej przez rok.

“Adopcja na odległość” - to długofalowy program pomocy dzieciom - ofiarom katastrofy w Południowo-Wschodniej Azji. Do tej pory pomoc zadeklarowało ponad 800 osób i instytucji. Aby przystąpić do akcji, wystarczy wypełnić formularz, który można znaleźć na stronie internetowej www.caritas.pl, a następnie przesłać go na adres Caritas Polska.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę