Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącił pieszą i uciekł

Główne zdjęcie
Miejsce w którym doszło do wypadku (fot. KMP Łomża)

Kierujący mercedesem potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych kobietę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. 46-latka doznała urazu głowy oraz otwartego złamania podudzia. Teraz policjanci szukają sprawcy tego wypadku. Poruszał się najprawdopodobniej pojazdem marki Mercedes 124 Coupe, nadwozie w kolorze jasnym/srebrny, szary lub kość słoniowa o numerach rejestracyjnych rozpoczynających się od „BL…”

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21:30 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Pana Tadeusza w Łomży. Kierujący najprawdopodobniej mercedesem jadąc ulicą Sikorskiego w kierunku ul. Zawadzkiej potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych kobietę, która odniosła poważne obrażenia, po czym pojechał dalej. Kobieta trafiła do szpitala. U 46-latki stwierdzono uraz czaszkowo-mózgowy z wstrząśnieniem mózgu oraz otwarte złamanie podudzia.

Łomżyńscy policjanci apelują i proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mogą udzielić informacji pomocnych w tej sprawie, bądź też widziały w okolicach miasta pojazd z uszkodzeniami mogącymi świadczyć o tym, że brał udział w zdarzeniu drogowym, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu (86) 474 12 12 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę