Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 11 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Mężczyzna zginął, kobieta w szpitalu

Jadący za szybko do Łomży opel astra zjechał przed Zbójną na pobocze, wpadł do rowu po karpach – korzeniach po ściętych drzewach – i uderzył w jedno jeszcze niewycięte. 40-letni kierowca zginął na miejscu, natomiast pasażerka z ciężkimi obrażeniami ciała została odwieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

- Do wypadku doszło przed godziną 10., kiedy zostaliśmy poinformowani o tragedii na tej drodze – informuje aspirant sztabowy Sławomir Runo, zastępca naczelnika wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej w Łomży. - Na około kilometrowym odcinku drogi 645, gdzie jest ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę, prowadzone są rozległe prace remontowe, związane z jej poszerzaniem. Jednak przyczyną wypadku nie byli robotnicy czy sprzęt drogowy, tylko nadmierna prędkość opla astra. Kierowca na prostym odcinku drogi stracił nagle panowanie nad autem, które wjechało do rowu po karpie i uderzyło bokiem w drzewo. Niestety, brawura miała tragiczny finał.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę