Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Karatecy z medalami

Pięć złotych i jeden srebrny medal wywalczyli karatecy z Łomżyńskiego Klubu Karate podczas ogólnopolskiego turnieju Mazovia Cup. W zawodach w Warszawie rywalizowało 408 zawodników z 34 klubów z całej Polski. Łomżyński Klub Karate reprezentowała grupa młodzieży w kategoriach kadetów, młodzików i juniorów.

- Najlepiej zaprezentowała się Karolina Mroczkowska triumfując w kategorii kata (układy) w stawce 40 zawodników i zawodniczek – podaje Dariusz Syrnicki prezes ŁKK. - W tym roku ta konkurencja została rozegrana bez podziału na płeć i wiek. Zdecydowanie wygrała również kategorię lekką juniorek, rozstrzygając trzy pojedynki już w pierwszych rundach. Złoty medal w kategorii lekkiej juniorów zdobył Szamil Szabajew również wygrywając swoje pojedynki w pierwszych rundach. W kategorii ciężkiej młodziczek złoto wywalczyła Klaudia Gawryś tocząc cztery pojedynki, zaś wśród kadetów kategorii ciężkiej dominowali nasi bliźniacy Adam i Tomasz Stachacz. Stoczyli po trzy walki i w finale musieli rozstrzygnąć podział czołowych miejsc w braterskim boju, w którym ostatecznie triumfował Tomasz. Karolina Mroczkowska zdobyła również puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę