Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wszystko co napisał Dobosz

Studia wykonalności do projektów unijnych Łomży w 2009 roku pisał tylko Beniamin Dobosz. Obecny wiceprezydent miasta napisał także połowę takich dokumentów zamawianych przez ratusz w 2010 roku. Z przygotowanego przez Urząd Miejski zestawienia udzielonych zamówień na studia wykonalności w latach 2009 – 2010 wynika, że Dobosz napisał w tym czasie pięć z siedmiu dokumentów na łączną kwotę 89 000 złotych. I jak zapewnia Anna Sobocińska, rzeczniczka prezydenta to już pełna lista wszystkich prac jakie za poprzedniej władzy wykonywał obecny wiceprezydent Łomży.

Do znanych już z poprzednich publikacji zleceń wykonywanych za poprzedniej władzy przez Beniamina Dobosza, pierwszego zastępcę obecnego prezydenta Łomży, dochodzi jeszcze jeden element. To „wykonanie analizy finansowo-ekonomicznej dla projektu „Przebudowa i rozbudowa sali widowiskowej w Łomży na potrzeby Filharmonii Kameralnej im. W. Lutosławskiego””. Ostatecznie ten projekt nie został wcielony w życie, a nowy prezydent Mieczysław Czerniawski polecił go ograniczyć tak by do połowy ściąć szacowane na ponad 16 mln zł koszty przedsięwzięcia. 
- Beniamin Dobosz nie wykonywał innych zleceń na rzecz Miasta Łomża oraz innych jednostek – zapewniała Sobocińska przesyłając rejestr udzielonych zamówień przez Urząd Miejski w Łomży na Studia Wykonalności w latach 2009 – 2010.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę