Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Brydżowe rozgrywki o puchar szefa SLD w Łomży

Włodzimierz Królak i Adam Myśliwiec zwyciężyli w rozgrywanym w sobotę I Otwartym Turnieju Brydża o Puchar Przewodniczącego Powiatowej Rady SLD w Łomży. Przy stolikach w siedzibie sali oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży przy ulicy Sadowej zasiadło w sumie 13 par graczy z Łomży, Zambrowa i Białegostoku.

Jak podają organizatorzy pomysł rozegrania turnieju brydżowego w Łomży zaproponowała Rada Wojewódzka SLD w Białymstoku, która była głównym fundatorem pucharów dla zwycięzców. Wybór miejsca - Sala Konferencyjna ZNP - nie był przypadkowy, bo od wielu lat w Związku działa Sekcja Brydża Sportowego i rokrocznie odbywa się Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli.  Zawodników i gości wśród których byli Bogdan Budzisz sekretarz Rady Wojewódzkiej SLD w Białymstoku  Robert Łada łomżyński radny Sejmiku Województwa Podlaskiego z ramienia SLD witali Aleutyna Kołos prezes Oddziału ZNP  i Zenon Żyjewski przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Łomży. 
Rozgrywki brydżystów trwały kilka godzin. Nad prawidłowością przebiegu turnieju czuwał sędzia  Krzysztof Krajewski „Biały”. Ostatecznie zwyciężyli Włodzimierz Królak i Adam Myśliwiec przed parą Adam Chmielewski i Jan Gardocki (II miejsce) oraz Tadeuszem Wałkuskim i Bogdanem Zakrzewski (III miejsce).

fot. Jacek Sokołowski

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę