Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wybuch butli z gazem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Wybuch butli gazowej całkowicie zniszczył dom w Wysokiem Mazowieckiem. Do wybuchu doszło gdy 28-letni mężczyzna próbował rano podpalić palnik w kuchence gazowej. Ranny trafił do szpitala.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak informuje policja do wybuchu doszło około 6.30 w jednym z budynków mieszkalnych, przy ulicy Dolnej. Eksplozja nastąpiła gdy mężczyzna zapalił zapalniczkę próbując podpalić palnik w kuchence gazowej.  
- Wybuch był tak silny, że  w budynku zniszczone  został ściany i  strop – podaje policja. - O ogromnej sile eksplozji może również świadczyć fakt, że drzwi wejściowe zostały wyrwane i uszkodziły elewację domu znajdującego się kilkanaście metrów dalej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę