Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ostatnie dni białego szaleństwa...

Na stokach nawet do metra śniegu, temperatura w granicach zera... W Rybnie pod Łomżą warunki narciarskie, mimo że już kwiecień, są bardzo dobre. Do tego jest taniej, bo już po sezonie. Tylko w tym tygodniu karnety na duże wyciągi są o połowę tańsze. I mimo że śniegu przybywa na nartach poszaleć będzie można tu tylko do niedzieli - Planujemy zakończenie sezonu w ten weekend – mówi Anna Camlet ze Stacji Narciarskiej Rybno.

W odległości zaledwie 10 km od Łomży są profesjonalne trasy narciarskie o łącznej długości 1500 m oraz różnicy wzniesień 40 m. Stacja Narciarska Rybno działa już od siedmiu lat, ale ten sezon jest wyjątkowy.  
- Zaczęliśmy w połowie grudnia „chyba” skończymy w tę niedzielę. Skończymy na 99%  – mówi Anna Camlet. - W całej historii stacji jeszcze tak długiego sezonu nie mieliśmy. Funkcjonujmy nieprzerwanie już 16. tydzień - podkreśla.  
Ilu narciarzy skorzystało z białego szaleństwa na nadnarwiańskich stokach na razie nie wiadomo. Ale jest już ich coraz mniej. Stoki były czynne w Wielkanoc, ale wielką popularnością się nie cieszyły.
- Trochę więcej osób było w poświąteczny wtorek, bo dzieci miały jeszcze wolne w szkołach – mówi Camlet.  
Stacja ma procować normalnie jeszcze do niedzieli. W dni powszednie czynna jest od godziny 15 do 20.30, a w sobotę i niedzielę od 10 do 20.30. Po niedzieli śnieg na stokach jeszcze będzie leżał, bo pogoda jest zupełnie nie wiosenna, ale wyciągi już nie będą działały.
- Kwiecień to nie czas na narty. Już wszyscy chcemy wiosny –  dodaje Anna Camlet.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę