Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pada śnieg i padać ma dalej

Śniegu szybko przybywa i jak ostrzegają synoptycy w ciągu najbliższej doby może go przybyć lokalnie nawet do 15 cm. Magdalena Pękala dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB wydała kolejnej ostrzeżenie o intensywnych opadach śniegu.

Ostrzeżenie dla obszaru województwa podlaskiego ważne jest dziś od godz. 10:00 do jutra do godz. 10:00. Magdalena Pękala przewiduje w tym czasie dalsze wystąpienie opadów mokrego śniegu powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 5 cm do 10 cm, lokalnie do 15 cm. W ciągu dnia w powiatach południowych i centralnych województwa przejściowo wystąpią opady deszczu ze śniegiem.
Zjawisku synoptyk nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę