Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rekrutacja do PSM I stopnia 2013

Kwestionariusze do PSM I stopnia można znaleźć w zakładce: Rekrutacja-> Dokumenty do pobrania lub otrzymać w sekretariacie szkoły. Wypełnione przyjmujemy do dnia 15 maja 2013 r. Przesłuchania (badania przydatności kandydatów) odbędą się w dniach 20 - 22 maja wg harmonogramu, który zostanie ogłoszony na stronie szkoły 16 maja (będzie dostępny również w sekretariacie lub telefonicznie (86 2150161 w. 10). Dla "spóźnialskich" rezerwujemy termin 22 maja po zakończeniu przesłuchań objętych harmonogramem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę