Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek w święta

21-latek, mieszkaniec gminy Jedwabne z urazem głowy i płuc nieprzytomny trafił do szpitala. W niedzielę rano jadąc oplem drogą nr 64 od strony Jeżewa Stare w kierunku Łomży na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze, gdzie astra dachowała.

Jak podała policja od piątkowego wieczoru do południa w poniedziałek na drogach województwa podlaskiego doszło do 4 wypadków, w których na szczęście nikt nie zginął, a 6 osób zostało rannych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę