Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Trzeba nam wraz ze Zmartwychwstałym Panem przejść do nowego świata!

Główne zdjęcie
ks. bp Janusz Stepnowski Biskup Łomżyński

„Zwycięzca śmierci, piekła i szatana wyszedł z grobu. Odsunął kamień, który Go w nim więził. Niestety ten sam kamień i nas próbuje zamknąć w starym, pełnym przyzwyczajeń, kompromisów i ułatwień świecie. Usiłuje nas więzić, podporządkować, narzucając określony, niezgodny z obiektywną prawdą sposób myślenia czy postępowania” - napisał Biskup Łomżyński Janusz Stepnowski w życzenia na Wielkanoc 2013. Biskup zauważa, że z ciężarem tego kamienia „niejednokrotnie liczni nasi bracia i siostry się pogodzili”. - A przecież ten głaz został przez Chrystusa odsunięty! - podkreśla Biskup Łomżyński. - W Roku Wiary trzeba nam wraz ze Zmartwychwstałym Panem przejść do nowego świata! Świata miłości, wolności i pokoju.

Biskup Stepnowski wraz z Księżmi Biskupami (biskupem pomocniczym Tadeuszem Bronakowski, i biskupami seniorami Stanisławem Stefankiem i Tadeuszem Zawistowskim – dop.red.) życzy Umiłowanym Diecezjanom, aby przeżywanie wielkanocnej radości w duchowej łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem, rozważanie Słowa Bożego i łamanie Chleba Eucharystycznego, pozwoliło lepiej zrozumieć tajemnicę Chrystusa i dostrzec Jego obecność z nami”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę