Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pedofil w łomżyńskim przedszkolu

Na trzy miesiące trafił do aresztu Janusz K. lat 46. Mężczyzna z jednego z niepublicznych przedszkoli na osiedlu nowych bloków w Łomży wczoraj został zatrzymany przez policję. Dziś prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Łomży przedstawili mu zarzut pedofilii i skierowali do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Sąd Rejonowy w Łomży do tego wniosku się przychylił.

Mężczyzna – jak podaje prokurator Maria Kudyba rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży - dzieci "poddawał innym czynnościom seksualnym". Ze względu na dobro prowadzonego postępowania prokuratura nie udziela szczegółowych informacji w tej sprawie. Według nieoficjalnych informacji skrzywdził więcej niż jedno dziecko. 

Oto treść artykułu 200. § 1. Kodeksu Karnego z którego mężczyzna usłyszał zarzuty: "Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12."


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę