Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek na 61

45-letni pasażer osobowego fiata trafił do szpitala po wypadku jaki w środę przed wieczorem wydarzył się na krajowej „61” pomiędzy Łomżą a Chojnami. Samochód dachował po gwałtownym hamowaniu, gdy podczas wyprzedzania kolumny samochodów wyjechał przed niego bus.

Do wypadku doszło około godziny 17.30. Jak podaje podinspektor Krzysztof Pilcicki sprawcą wypadku był 20-letni kierowca vw transportera, który jadąc w kolumnie ciężarówek nie upewnił się czym bezpiecznie może wyprzedzać i rozpoczynając ten manewr zajechał drogę wyprzedzającemu go samochodowi osobowemu marki fiat brawa. 30-letni kierowca fiata musiał gwałtownie zahamować, po czym stracił panowanie nad samochodem, który ostatecznie zjechał ze skarpy i dachował. W wyniku wypadku 45-letni pasażer fiata doznał złamania przedramienia i ogólnych potłuczeń i został przewieziony do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę