Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nowy naczelnik od inwestorów

Główne zdjęcie
Jerzy Lipiński

Jerzy Lipiński, były prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemia Łomżyńska został nowym naczelnikiem w łomżyńskim ratuszu. Obejmie stanowisko naczelnika Centrum Obsługi Inwestora po zmarłym nagle w końcu stycznia Waldemarze Matkowskim.

Jak podał ratusz Lipiński ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Leśnym o kierunku leśnictwo uzyskując tytuł magistra inżyniera. Posiada duże doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, w tym w administracji państwowej, a także prowadzi własną działalność gospodarczą. Ukończył szkolenia: „Kwalifikowalność wydatków oraz budżet projektu w ramach PO KL 2007 -2013 po zmianach”, „Skuteczna sprzedaż”, z zakresu języka angielskiego, a także kurs Przygotowania Pedagogicznego oraz uzyskał świadectwo w zakresie wymaganym od Przewodników Turystycznych Terenowych po województwie podlaskim. Uczestniczył w projekcie „Aplikuję więc funkcjonuję czyli jak sprawnie napisać i rozliczyć projekt w organizacji pozarządowej.”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę