Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dyrektor łomżyńskiego szpitala z Tarnobrzega

Główne zdjęcie
Szpital Wojewódzki w Łomży

Krzysztof Bałata z Tarnobrzega ma być nowym dyrektorem szpitala wojewódzkiego w Łomży. To on wygrał dzisiejszy konkurs na stanowisko dyrektora. Bałata był jednym z siedmiu kandydatów, którzy zgłosili się do konkursu (ostatecznie do postępowania przystąpiło sześciu kandydatów). Decyzję o powołaniu go na zwolniony z końcem roku przez Mariana Jaszewskiego fotel dyrektora szpitala w Łomży formalnie musi jeszcze podjąć zarząd województwa.

Bałata jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz podyplomowych studiów z zakresu bankowości na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ukończył też kilka kursów z zakresu przedsiębiorczości, analizy finansowej i projektów inwestycyjnych. Ma bogate doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych.  Opracował, napisał i przeprowadził kilka programów restrukturyzacyjnych szpitali na terenie całego kraju. Ostatnio był dyrektorem Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, ale na początku roku został odwołany z tego stanowiska.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę