Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zarządu Województwa w obronie kolei do Łomży

Zarząd Województwa Podlaskiego sprzeciwia się zapowiadanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe decyzjom o wyłączeniu z eksploatacji niektórych linii kolejowych na terenie województwa. Dziś przyjął w tej mierze odpowiednie stanowisko. Jak podaje Jan Kwasowski, rzecznik marszałka „zapowiadane decyzje PKP PLK dotkną w szczególności zachodnią część regionu (...)dlatego Zarząd Województwa domaga się kategorycznie utrzymania ruchu na liniach Ostrołęka – Łapy, Białystok – Zubki Białostockie i Śniadowo – Łomża.”

Jak przekazuje Kwasowski w przyjętym stanowisku marszałkowie  zwracają uwagę, że planom likwidacyjnym sprzeciwiają się lokalne społeczności. Apelują do władz spółki o zmianę zamierzeń. - Argumentują (członkowie zarządu województwa – dop.red.), że takie działania przyniosą negatywne skutki dla lokalnych społeczności, pogorszą sytuację na rynku pracy, uderzą w przedsiębiorców, ograniczą szanse rozwojowe mniejszych ośrodków położonych przy tych liniach – podaje rzecznik marszałka województwa.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę