Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Monitoring to za mało...

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawców zniszczenia samochodu. Przed dwoma tygodniami w skodzie fabii zaparkowanej na parkingu pod Spółdzielnią Mieszkaniową PERSPEKTYWA ktoś powybijał szyby oraz przebił dwie opony. - Na podstawie monitoringu ustalono iż do zdarzenia doszło w nocy 11 lutego 2013 w godzinach 23:26 – 23:30, a sprawcami było dwóch młodych mężczyzn – podaje policja prosząc ewentualnych świadków zdarzenia o przekazywanie informacji mogącej pomóc w ustaleniu wandali.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod nr telefonu 86 474 1212, lub prowadzącym postępowanie tel: 86 474 1259; e-mail: grzegorz.klima@lomza.bk.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę