Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Białystok Pikieta przeciwko likwidacji połączeń kolejowych

Przeciwko likwidacji połączeń i linii kolejowych w regionie protestowało w piątek (22.03) kilkudziesięciu kolejarzy, mieszkańców Czeremchy oraz sympatyków kolejnictwa. Protest odbył się przed Urzędem Marszałkowskim w Białymstoku. Pikietujący żądali ponadto, aby zawierać dłuższe umowy z przewoźnikami na przewóz pasażerów, wykorzystać posiadane przez województwo fundusze europejskie na modernizację linii kolejowych oraz integrację połączeń pasażerskich - kolejowych i autobusowych.

Protestujący wręczyli petycję z postulatami marszałkowi województwa podlaskiego. Zapowiadają też kolejne protesty.

Przypomnijmy, że np. PLK zamierzają zlikwidować linie kolejowe Białystok - Waliły oraz Łomża - Śniadowo. Z kolei władze województwa zmniejszają liczbę połączeń kolejowych np. do Suwałk i Szepietowa oraz Czeremchy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę