Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Witaj Wiosno 2013 !

Nareszcie przyszła Wiosna. Jeśli nie wierzycie, zajrzyjcie do Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży. Dzieci z "piąteczki" powitały ją z wielką pompą w czwartek 21 marca, prowadząc ulicami naszego miasta.

Wcześniej starszaki wspólnie z nauczycielkami przygotowały Marzannę. Była ogromna i ciężka jak tegoroczna zima. W grupie pięciolatków dzieci "zasiały" na swoich czapeczkach kolorowe kwiaty. Czterolatkom "wyrosły" bocianie dzioby. Żeby tego było mało Wiosny były dwie, oczywiscie dwie dziewczynki przebrane za Panie Wiosny. Kiedy wszystko było gotowe barwny korowód ruszył ulicami miasta, podśpiewując znany przebój Skaldów "Wiosna , cieplejszy wieje wiatr...". Dzieci pozdrawiały przechodniów, kierowców, ludzi widzianych za szybami sklepów, zakładów pracy. Mieszkańcy naszego miasta odwzajemniali serdeczne pozdrowienia, uśmiechali się,niektórzy nawet robili zdjęcia. Przedszkolakom zaświeciło  słońce, tylko "bociany" zadziwione dziobały śnieg w poszukiwaniu żab.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 21 marca 2013 21:24
Data ostatniej edycji: cz, 21 marca 2013 22:57:28

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę