Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Zapalił... trafił do szpitala

W niedzielę, ojciec 16-letniego syna, zaniepokojony jego stanem zdrowia zawiózł go do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Na miejscu okazało się, że małoletni jest pod działaniem środków odurzających. Mężczyzna wezwał policjantów, którzy ustalili, że nieletni wcześniej wypalił z dwoma młodymi mężczyznami fifkę z zawartością suszu roślinnego.

- Wczoraj, w toku intensywnych czynności, policjanci Wydziału z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży, ustalili i zatrzymali 17-letniego mieszkańca Jedwabnego, któremu przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany, a także udzielenie ich 16-latkowi – podał podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę