Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Nożownik w Łomży

20-latek dźgnął nożem 25-latka. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na jednym ze sklepowych parkingów w Łomży. 25-latek z obrażeniami realnie zagrażającymi życiu trafił do szpitala, a 20-latek uciekł. Wczoraj zatrzymali go policjanci. Okazuje się, że obaj to mieszkańcy Łomży pomiędzy którymi miało dojść do sprzeczki.

Jak podaje podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży na parkingu sklepu doszło pomiędzy mężczyznami do sprzeczki, ale policja nie wie na jakim tle. W jej trakcie zaczęła się szarpanina. 20-latek miał nóż w ręku. Wyjaśniał policji, że miał on chwycić 25-latka wpół i wówczas dźgnąć go nożem w okolice lędźwiowe. Nożownik następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. 
Ranny 25-latek trafił do szpitala. Policja podaje, że rana realnie zagrażała jego życiu. W wyniku prowadzonych czynności policjanci ustalili i zatrzymali napastnika. To 20-letni mieszkaniec Łomży. Wczoraj został doprowadzony do łomżyńskiej prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe w wysokości 4 tys zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę