Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rekordowy przychód Mlekovity

Gigant na rynku mleczarskim i lider branży - Grupa Mlekovita - osiągnęła najwyższe przychody w swojej ponad 85-letniej działalności. Rok 2012 zamknął się przychodami w wysokości ponad 3 mld zł. Wyniki działalności Mlekovity przedstawił we wtorek (19.03) na walnym zgromadzeniu członków spółdzielni mleczarskiej jej prezes Dariusz Sapiński i dostał absolutorium na kolejny rok działalności. Zauważył, że firma wprowadza na rynek kolejne nowe produkty, z których wiele zyskało uznanie konsumentów oraz zdobyło nagrody tak na krajowych jak i międzynarodowych targach i konkursach.

W 2012 roku do Mlekovity przyłączono zakłady w Białej Podlaskiej i Trzebownisku. Zrealizowano też wiele inwestycji o wartości prawie 54 mln zł. M.in. rozbudowano fabrykę produktów fermentowych i konfekcjonowania serów oraz proszkownię serwatki.

Najważniejszą inwestycją na najbliższe 2 lata jest budowa, wyposażenie i uruchomienie Centrum Badań i Rozwoju Mlekovita.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę