Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

O kradzieży paliwa z łomżyńskiego PKS-u w „Interwencji” Polsat-u

Dziennikarze ogólnopolskiej telewizji Polsat zainteresowali się sprawą kradzieży paliw w łomżyńskim PKS-ie i dyscyplinarnym zwolnieniem z pracy osoby, która aferę ujawniła. W nadanym w poniedziałek reportażu Adam Wykowski, prezes zarządu PKS-u w Łomży, przed kamerą Polsatu twierdzi, że to, co widać na nagraniach z monitoringu, które my pokazywaliśmy już przed rokiem „w ogóle nie miało miejsca”.

"Kierowcy PKS-u Łomża na potęgę kradli paliwo z dystrybutorów. Kamery monitoringu w 9 dni nagrały aż 17 kierowców-złodziei i… większość z nich ma się dobrze" – tak zaczyna się reportaż pt. „Doniósł, że kradną paliwo - stracił pracę” programu „Interwencja” telewizji Polsat. - "Przed naszą kamerą pan prezes twierdzi, że to, co widzimy na nagraniach z monitoringu, w ogóle nie miało miejsca...(...)
- Dzisiaj świat jest tak zmanipulowany, że wszystko można zmanipulować – mówi Adam Wykowski, prezes zarządu PKS-u w Łomży.
(...)- Pan prezes ma ciepłą posadkę, dobre pieniądze i zależy mu tylko i wyłącznie na tym, żeby te pieniądze w dalszym ciągu uzyskiwać – komentuje w materiale Stanisław Jabłoński, były kierownik oddziału terenowego PKS Łomża w Kolnie, gdzie zarejestrowano kradzieże paliwa.

zobacz: „Doniósł, że kradną paliwo - stracił pracę

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę