Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Z wiatrówką na szwagra

22-latek z wiatrówki postrzelił w nogę swojego o pięć lat starszego szwagra. Swoje zachowanie tłumaczył nieporozumieniami rodzinnymi, które trwają od kilku lat.

 

Do zdarzenia doszło w powiecie wysokomazowieckim. Mężczyzna przyznał się, że to on strzelał do 27-latka.  Policjantom powiedział, że gdy wczoraj  zauważył  szwagra  zbliżającego  się do jego posesji chwycił do wiatrówkę i strzelił w jego kierunki.  Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę