Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Przedszkole 5 na podium

7 marca 2013 r. Kuratorium w Białymstoku zorganizowało Wojewódzką Galę II edycji Konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”. Wśród nagrodzonych na trzecim miejscu uplasowało się Przedszkole Publiczne Nr 5 z Łomży, którym zarządza dyrektor Jadwiga Juchniewicz.

Jeden z modułów konkursu skierowany był do rad rodziców. Rada  Rodziców z  „piątki” wraz z jej przewodniczącym Krzysztofem Staniórskim  opracowała na Konkurs projekt w kategorii „Przyjaźnie z przedszkola do szkoły”.  W projekcie konkursowym  zatytułowanym  „Z radością idziemy do szkoły”  rodzice przygotowali  reportaż  o współpracy przedszkola  z dwoma łomżyńskimi szkołami Szkołą Podstawową Nr4 i Szkołą Podstawową Nr 7. Wszyscy laureaci etapu wojewódzkiego wezmą udział w finale konkursu w Warszawie dnia 11 kwietnia br.
Nagrody  z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty Jerzego Kiszkiela odebrali: Dyrektor Jadwiga Juchniewicz, przedstawiciel  Rady Rodziców  Krzysztof Grabowski oraz  nauczycielki Barbara Florczyk i Maria Danielska.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 15 marca 2013 21:26
Data ostatniej edycji: so, 16 marca 2013 07:21:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę