Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie niebezpiecznie. Synoptycy ostrzegają przed silnymi zawiejami i zamieciami śnieżnymi

Drugi stopień w trzystopniowej skali zagrożenia nadała Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB zawieją i zamiecią jakie od północy co najmniej do jutrzejszego popołudnia będą występowały w regionie. Spowoduje je silny wiatr, którego prędkość w porywach może wzrastać nawet do 70 km/h.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem od północy do godziny 15.00 jutro na obszarze województwa podlaskiego będą występowały zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane wiatrem o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h oraz porywami wiatru do 70 km/h.
Prawdopodobieństwo ich wystąpienia dyżurna synoptyk określa na 90%. Zjawisku atmosferycznemu nadała drugi stopień zagrożenia, co w tym wypadku oznacza, że „przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę