Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rektor Charmas wybrany

Główne zdjęcie
Rektor dr hab. Robert Charmas

Był jedynym kandydatem i został wybrany. Kolegium Elektorów Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wybrało dotychczasowego Rektora dr hab. Roberta Charmasa na rektora kolejnej kadencji 2013 - 2017.

48-letni naukowiec z dziedziny chemii fizycznej i teoretycznej oraz biochemii rektorem łomżyńskiej PWSIiP jest już od 2009 roku. W uczelni tej pracuje od ośmiu lat. Zanim został po raz pierwszy rektorem, był od 2006 do 2009 r. dyrektorem Instytutu Wychowania Fizycznego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę