Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Budynek nie będzie już straszył

Jest szansa na to, że z centrum Łomży zniknie zrujnowany budynek przy ul. Giełczyńskiej 11. Zbudowano go na początku 20-go wieku. Najpierw był tam hotel, po drugiej wojnie mieściły się w nim między innymi Zespół Szkół Zawodowych i bank. Budynek stale popadał w ruinę i początkowo tłumaczono to tym, że nie wyjasnione są sprawy własnościowe. Jednak sytuacji nie zmieniło nawet to, że od 5-ciu lat ma on nowego właściciela. Stojący w eksponowanym miejscu budynek coraz bardzie szpecił centrum Łomży, zaś jedyne co mogły zrobić władze miasta to usunięcie grożących oberwaniem elementów balkonów. Teraz właściciel złożył jednak w Urzedzie Miejskim wniosek o wydanie pozwolenia na wykonanie robót remontowo - konserwatorskich.


I chociaż nie bedzie to remont kompleksowy, to stanowi zapowiedź definitywnego rozwiązania problemu.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę