Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Pierwsi stypendyści starosty

Ewelina Lubiejewska z gminy Piątnica w dziedzinie sportowe, Karol Kurpiewski z gminy Łomża w dziedzinie naukowej oraz Piotr Komorowski z gminy Piątnica w dziedzinie artystycznej - to pierwsi stypendyści Starosty Łomżyńskiego. Uroczystość wręczenia stypendiów za wybitne wyniki i osiągnięcia odbyła się w trakcie sesji Rady Powiatu Łomżyńskiego. Każdy ze stypendystów od starosty Lecha Szabłowskiego otrzymał po tysiąc złotych.

Decyzja o przyznawaniu takich nagród młodym ludziom z terenu Powiatu Łomżyńskiego zapadła w grudniu ubiegłego roku. Do siedziby starostwa w styczniu wpłynęło 18 wniosków, z których 3 pozostały bez rozpatrzenia bowiem nie spełniły wymogów formalnych. O tym, kto z grona zgłoszonych kandydatów otrzymał stypendium zdecydował zarząd powiatu, po uzyskaniu opinii specjalnej  komisji stypendialnej. 
Zgodnie z uchwałą Rady Powiatu w roku szkolnym/akademickim 2012/2013 stypendia są wypłacane na okres  5 miesięcy tj. od 1 lutego do 30 czerwca 2013 r.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę