Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Serdecznie dziękujemy!

Dyrektor i Rada Pedagogiczna składa serdeczne podziękowanie Państwu Annie i Maciejowi Horoszewskim za ufundowanie dla naszego przedszkola baneru, projektu Pani Anity Krasuckiej, której nie mniej gorąco dziękujemy. Państwa bezinteresowna pomoc i ofiarność przyczyni się do podniesienia walorów estetycznych i promocyjnych naszej placówki oraz realizcji naszych zamierzeń i celów. Życzymy Państwu pełni satysfakcji z osiągniętych sukcesów oraz spełnienia marzeń.

Agata Komorowska
śr, 13 marca 2013 13:49
Data ostatniej edycji: śr, 13 marca 2013 15:45:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę