Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Skopali i okradli nastolatka

Czterech młodych mężczyzn wieczorowa porą podbiegło do 14-latka, po czym kopiąc go i bijąc po całym ciele napastnicy doprowadzili go do stanu bezbronności, i zabrali mu - wart około 200 zł - telefon komórkowy. Napastnikami okazali się 17-latek oraz trzech 16-latków.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, tuż po godzinie 20.00 na Alei Wojska Polskiego w Zambrowie. Już następnego dnia, w ramach prowadzonych przez mundurowych działań „Alkohol i narkotyki” zatrzymali czterech nastolatków odpowiedzialnych za to zdarzenie. Sprawcami okazali się 17-latek oraz trzech 16-latków. Wszyscy to mieszkańcy Zambrowa. Cała czwórka była wcześniej notowana przez Policję. Młodzi ludzie przyznali się do zarzucanych czynów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę